Info linka: +420 739 039 163

Ivana Žďánská

makléřka


Pobočka Dobřichovice

Plynulý a hladký průběh obchodního případu od STARTU až do CÍLE!

Rádi byste zrealizovali prodej či pronájem své nemovitosti, ale nevíte na koho se obrátit? Ano máte pravdu, nás realitních makléřů je spousta a pokud nemáte z okolí doporučení, může to být nelehký úkol komu se svěřit do rukou. 

Jsem maminkou 2 synů (Tomáš 8 let, Dominik 2,5 roku). Kromě svých rodičovských povinností se již přes 20 let věnuji obchodu a mému velkému koníčku, kterým je vytrvalostní běh, který mi pomáhá udržovat se nejen v kondici, ale především učí velké trpělivosti zachovat si v dnešní uspěchané době zdravou mysl a nadhled. Lidský přístup, empatie a má houževnatost mi pomáhá se plně koncentrovat na obchodní případ a hlavně se věnovat vám ... „klientům“.  Pokud se se mnou postavíte na pomyslný „start“, do cíle vás dovedu pozvolným a plynulým tempem, ke všestranné spokojenosti vždy s úsměvem a s pocitem dobře odvedené práce.  Těším se na setkání na společné trati a věřím, že budete s mými službami nadmíru spokojeni.

Ivana Žďánská

Marathon Amsterdam

Marathon Athény

Marathon Paříž

Kontakt

Telefon

+420 212 812 500

E-mail

ivana.zdanska@general-reality.cz

Pobočka

Dobřichovice

Reference

Dobrý den, chtěl jsem touto cestou vyjádřit spokojenost s proběhnutím koupě bytu v Čerčanech, přes Vaši realitní kancelář. Moc děkuji za profesionální přístup, a ochotu s čímkoliv pomoci, makléřce Bc. Ivaně Žďánské, vše proběhlo naprosto v pořádku. Děkuji s pozdravem

Michal Šiška

AKTUÁLNĚ.

Chcete změnu? Pojďme se poznat.

CHCETE ZMĚNU? Jsme připraveni investovat náš čas, energii a finance do rozvoje spolupráce s profíky na trhu,…

Celý článek

Rozšiřte obzory. Bydlete mimo Prahu!

Rozšiřte obzory. Bydlete mimo Prahu! 37 bytů už je pryč! Náš Eden je jen jeden. Hledat a…

Celý článek

Spustili jsme G.R.E.P.

Přidejte se k nám! Spustili jsme G.R.E.P. aneb General Real Estate Partners - partnerský program pro pracovité…

Celý článek