Info linka: +420 739 039 163

Jan Venkrbec

realitní makléř G.R.E.P.


Reality a vše co k nim patří, jsou mým koníčkem. Vystudoval jsem střední průmyslovou školu stavební. Pokračovat jsem chtěl na architekturu, ale k tomu prý nemám dost umělecké vlohy.

Místo architektury jsem tedy zvolil ekonomiku a management. Již při studiu jsem nastoupil do jedné pražské realitní kanceláře. Bohužel, má dobrá očekávání rychle vzala za své. Při výběru kanceláře jsem totiž neměl správný úsudek a po pár měsících nekonečného volání na neznámá čísla a přesvědčování lidí, aby mi svěřili svou nemovitost k prodeji nebo pronájmu, jsem u dané realitní kanceláře skončil. Víc než práce s realitami to pro mě bylo Call Centrum.

Dnes je to jiné. Uplynulo pár let. Svět se změnil a já samo sebou také. Za dobu mimo realitní kanceláře jsem vystřídal 2 byty, kde jsem byl s manželkou v pronájmu, úspěšně jsem koupil a prodal několik nemovitostí a jednu stále pronajímám. Vím tedy, jaké to je být kupující/prodávající nebo nájemce/pronajímatel.

Ať nastane jakákoliv situace, vždy je mým cílem najít adekvátní řešení. A pokud nastane situace, která si vyžádá speciální znalosti přesahující ty mé, vždy se mohu spolehnout na skvělé a profesionální zázemí, které nám a ve výsledku i Vám, nabízí General Reality.

Kontakt

Telefon

+420 212 812 500
+420 739 039 163

E-mail

jan.venkrbec@general-reality.cz

Pobočka

Praha

AKTUÁLNĚ.

Chcete změnu? Pojďme se poznat.

CHCETE ZMĚNU? Jsme připraveni investovat náš čas, energii a finance do rozvoje spolupráce s profíky na trhu,…

Celý článek

Rozšiřte obzory. Bydlete mimo Prahu!

Rozšiřte obzory. Bydlete mimo Prahu! 37 bytů už je pryč! Náš Eden je jen jeden. Hledat a…

Celý článek

Spustili jsme G.R.E.P.

Přidejte se k nám! Spustili jsme G.R.E.P. aneb General Real Estate Partners - partnerský program pro pracovité…

Celý článek