Info linka: +420 739 039 163

Jiří Pešek

corporate services


Prodej a pronájem nemovitostí
Corporate Services, DHL
Centrála společnosti Praha 1

Anglický jazyk

Po dokončení Vysoké školy ekonomické jsem vstoupil do oblasti realit, které se věnuji dodnes. Za své působení ve společnosti GENERAL REALITY jsem zprostředkoval stovky obchodních případů, prodejů a pronájmů mnoha druhů nemovitostí, přes malé byty, po luxusní rezidence či domy v Praze a okolí.

Ve společnosti GENERAL REALITY a.s. mám na starosti jednoho z klíčových klientů, společnost DHL Information Services, pro kterého zajišťuji komplexní správu bytového fondu a alokaci (zprostředkování) ubytování pro vrcholový management a expaty (zahraniční zaměstnance). Součástí mé práce je i následná správa takových nájemních vztahů. Tento druh služeb je komplexní, a pokrývá též služby pro zahraniční zaměstnance jako je například prvotní představení Prahy jako nové lokality, do které se daný člověk stěhuje, v mnoha případech pak i zprostředkování zahraničních škol a školek pro ostatní členy rodiny.

Práce pro společnost GENERAL REALITY mě baví zejména proto, že portfolio našich zákazníků je různorodé a práce není monotónní. Nejvíce mě však naplňuje spokojenost našich klientů, kterým umožníme splnění jejich představ a požadavků.

Jiří Pešek

Kontakt

Telefon

+420 212 812 500

E-mail

jiri.pesek@general-reality.cz

Pobočka

Václavské náměstí 64

AKTUÁLNĚ.

Chcete změnu? Pojďme se poznat.

CHCETE ZMĚNU? Jsme připraveni investovat náš čas, energii a finance do rozvoje spolupráce s profíky na trhu,…

Celý článek

Rozšiřte obzory. Bydlete mimo Prahu!

Rozšiřte obzory. Bydlete mimo Prahu! 37 bytů už je pryč! Náš Eden je jen jeden. Hledat a…

Celý článek

Spustili jsme G.R.E.P.

Přidejte se k nám! Spustili jsme G.R.E.P. aneb General Real Estate Partners - partnerský program pro pracovité…

Celý článek