Info linka: +420 739 039 163

Jiří Pešek

corporate services


Prodej a pronájem nemovitostí
Corporate Services, DHL
Centrála společnosti Praha 1

Anglický jazyk

Po dokončení Vysoké školy ekonomické jsem vstoupil do oblasti realit, které se věnuji dodnes. Za své působení ve společnosti GENERAL REALITY jsem zprostředkoval stovky obchodních případů, prodejů a pronájmů mnoha druhů nemovitostí, přes malé byty, po luxusní rezidence či domy v Praze a okolí.

Ve společnosti GENERAL REALITY a.s. mám na starosti jednoho z klíčových klientů, společnost DHL Information Services, pro kterého zajišťuji komplexní správu bytového fondu a alokaci (zprostředkování) ubytování pro vrcholový management a expaty (zahraniční zaměstnance). Součástí mé práce je i následná správa takových nájemních vztahů. Tento druh služeb je komplexní, a pokrývá též služby pro zahraniční zaměstnance jako je například prvotní představení Prahy jako nové lokality, do které se daný člověk stěhuje, v mnoha případech pak i zprostředkování zahraničních škol a školek pro ostatní členy rodiny.

Práce pro společnost GENERAL REALITY mě baví zejména proto, že portfolio našich zákazníků je různorodé a práce není monotónní. Nejvíce mě však naplňuje spokojenost našich klientů, kterým umožníme splnění jejich představ a požadavků.

Jiří Pešek

Kontakt

Telefon

+420 212 812 500

E-mail

jiri.pesek@general-reality.cz

Pobočka

Václavské náměstí 64

AKTUÁLNĚ.

CHCETE ZMĚNU? Jsme připraveni investovat náš čas, energii a finance do rozvoje spolupráce s profíky na trhu,…
Celý článek
Rozšiřte obzory. Bydlete mimo Prahu! 37 bytů už je pryč! Náš Eden je jen jeden. Hledat a…
Celý článek
Přidejte se k nám! Spustili jsme G.R.E.P. aneb General Real Estate Partners - partnerský program pro pracovité…
Celý článek