Info linka: +420 739 039 163

Lenka Hlaváčová

vedoucí klientského centra
makléř G.R.E.P.


Kontaktní centrum
Klientský servis 

Anglický jazyk

"Nejsme všude, neděláme všechno." Své partnery i zakázky si pečlivě vybíráme. Neprodáváme nemovitosti, ale především komplexní služby, kterým sami věříme, za kterými si stojíme a jejichž prostřednictvím přinášíme vám, našim klientům, vždy „něco navíc“.

I  my v klientském servisu chceme nabídnout klientům něco navíc a doplnit tím komplexnost služeb, které General Reality nabízí.

Naším úkolem je vytvořit pomyslnou vstupní bránu pro vás, naše klienty, a postarat se, aby vaše přání a požadavky byly vyřízené v domluvené lhůtě. Mezi základní hodnoty, které uznáváme patří pohodlí, rychlost, profesionální servis a lidský přístup.

Jsem ráda, že i já mohu přispět svými mnohaletými zkušenostmi s komunikací s interními i externími zákazníky k hladkému a profesionálnímu fungování našeho kontaktního centra.

Zavolejte nám a přesvědčte se.
Lenka Hlaváčová

 

Kontakt

Telefon

+420 212 812 500

E-mail

lenka.hlavacova@general-reality.cz

Pobočka

Václavské náměstí 64

Reference

"Oceňuji příjemné a profesionální vystupování , dodržování termínů i ústních ujednání, časovou flexibilitu a přizpůsobení se požadavkům zájemce , zejména ochotu dostavit se k podpisu rezervační smlouvy do místa pobytu klienta."

J. Růžičková

"Děkujeme touto cestou p. Hlaváčové za perfektní spolupráci při pronájmu našeho bytu. Byli jsme mile překvapeni, že se díky jejímu nasazení, profesionálnímu přístupu a bezproblémové komunikaci podařilo najít ty správné nájemníky už během jednoho týdne! Ocenili jsme přímé a vstřícné jednání, skvěle se postarala o vše potřebné – zpracování inzerce, organizaci prohlídek, přípravu nájemní smlouvy a součinnost při jejím podpisu. Takové služby můžeme jen doporučit!"

Pivoňkovi

"Spolupráce s Vámi byla velmi příjemná. Byla to naše první zkušenost s realitní kanceláří a s pronájmem bytu obecně, takže jsme nevěděli co přesně se dá čekat, co je běžná praxe a co není. Musím říct, že jste nás touhle situací elegantně provedla. Měla jsem pocit, že je vše pod kontrolou osoby, která dané věci rozumí. Co bych dále chtěla ocenit je prohlídka bytu. Bylo velmi příjemné, že jste nám nechala svobodu, ať si byt projdeme podle svého, nakoukneme kam se nám zlíbí. Není nic proti ničemu, když nás v ostatních bytech aktivně provázeli a ukazovali vybavení, jen mě ten Váš způsob přesvědčil, že není co skrývat, nic od čeho byste chtěla odvést naši pozornost. Nesmím zapomenout jak jsme přijeli k Vaší kanceláři o hodně dříve a Vy jste na nás byla velmi milá, uvařila nám kávu, vnímám to jako velký nadstandard. Dalo to celému podepisování smluv a předávání záloh mnohem lidštější rozměr a nebyli jsme z toho pak už tolik nervozní."

Eliška Šimíková

MÉ POSLEDNÍ OBCHODY

REZERVOVÁNO ZA 1 MĚSÍC

Byt 1+kk na Opatově prodán dle všech očekávání prodávajícího i kupujícího.

PRONAJATO ZA 1 TÝDEN

2+kk na Černém Mostě - když se potká očekávání majitele bytu s poptávajícími klienty. 

AKTUÁLNĚ.

Chcete změnu? Pojďme se poznat.

CHCETE ZMĚNU? Jsme připraveni investovat náš čas, energii a finance do rozvoje spolupráce s profíky na trhu,…

Celý článek

Rozšiřte obzory. Bydlete mimo Prahu!

Rozšiřte obzory. Bydlete mimo Prahu! 37 bytů už je pryč! Náš Eden je jen jeden. Hledat a…

Celý článek

Spustili jsme G.R.E.P.

Přidejte se k nám! Spustili jsme G.R.E.P. aneb General Real Estate Partners - partnerský program pro pracovité…

Celý článek