Info linka: +420 739 039 163

Luboš Urban 

obchodní ředitel


Finanční služby
Prodej a pronájem
Hotel4Sale

Anglický jazyk
Francouzský jazyk 

Řešení náročných obchodních případů vyžaduje tým nejlepších profesionálů s bohatými zkušenostmi. V General Finance a General Reality jsme jeden tým - společná práce nás obohacuje a my jsme přesvědčeni, že pomáhá posouvat hranice možného dál, blíže k úspěchu, blíže k Vašemu vlastnímu, vysněnému, bydlení. Každý den vidím, že náš podnikatelský úspěch je neoddělitelně spjat s pochopením a respektem k Vám, našim zákazníkům, s Vaší důvěrou v naši profesionálně odvedenou spolupráci.

V General Finance a General Reality si zakládáme na tom, že o penězích hned nemluvíme, ale nejdříve se zajímáme o Vás, Váš život, kdo jste, co děláte a co máte rádi. Jen tak dokážeme najít řešení, které Vám zajistí finančně spokojený život. Chceme s Vámi mluvit o Vašich snech, vizích a pomoci Vám je uskutečnit. Vy klidně odjeďte na dovolenou, užívejte si s Vašimi dětmi.

Ze své více než desetileté praxe v obchodním styku s klienty Vám nabízím a garantuji pohodlí, rychlost, profesionální servis i lidský přístup.

Budu se na Vás s kolegy těšit! 

Luboš Urban 

Kontakt

Telefon

+420 212 812 500

E-mail

lubos.urban@general-reality.cz

Pobočka

Václavské náměstí 64

Reference

"Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval paní Benešové a speciálně paní Pavlíčkové za čas a podporu kterou nám věnovaly při koupi bytu v Mníšku pod Brdy. Stejné poděkování patří i panu Urbanovi za služby poskytnuté v rámci General Finance. General Reality sice zastupovala prodejce nemovitosti, ale nám jako kupujícím poskytla kompletní servis a celý proces, se podařil vyřídit na pobočce v Mníšku pod Brdy. No dobře, návštěva advokáta a podpis hypotéky proběhl v Praze, ale vše bylo dopředu připraveno a nezabralo ani hodinu času. Ještě jednou díky a ať se Vám daří."

Roman Lepší

"Som veľmi spokojný s prácou Vašej realitnej kancelárie General reality. Tak isto s prístupom, ktorý ste ku mne mali počas celého priebehu, s ktorým ste mali viac práce a starosti ako obyčajne,kedže som ako slovák kupoval nemovitosť v Prahe. Ale nakoniec všetko ste vyriešili k mojej maximalnej spokojnosti. Celý kolektív je veľmi milý, ani jedna realitka nemá takýto prístup ku klientom ako vy. Mali by si z Vás brať príklad. Budem Vás odporúčať aj mojim známym a priateľom. Ešte raz Vám ďakujem, zvlásť pánovi Kuličkovi,s ktorým som bol v kontakte najviac času. Takisto celému profesionálnemu personálu a hlavne Vám pán riaditeľ Urban, ktorý šéfujete tej najlepšej realitnej kancelárie v Českej republike. Bol som nadmieru spokojný. Veľká vďaka."

Peter Pekár

"V General Finance najdete odborníky, kteří jsou schopni vám sestavit hypotéku přímo vám na míru a vy sami se nemusíte ničím stresovat ani zabývat. Jednání s nimi byla vždy rychlá přímočará a zároveň i příjemná. Vždy jsme byli o jednotlivých krocích, potřebných k úspěšnému vyřízení hypotéky včas informováni. Pokud si chce člověk zařídit hypotéku, musí se připravit na nekonečné papírování, které za nás vyřídili právě poradci v General Finance a my jsme za to opravdu vděční. Nám jen stačilo dostavit se vždy na osobní schůzku, pročíst, podepsat a případně dodat příslušné dokumenty a o nic více jsme se nemuseli starat. Nedovedeme si představit vše vyřizovat na vlastní pěst, bez odborníků jakými jsou General Finance. Tímto vám moc děkujeme!"

Radek Weinberger

"Vzhledem k tomu, že se ve Vašem oboru jen stěží orientujeme, uvítali jsme Vaše profesní schopnosti a veškerou administrativu spojenou s vyřízením hypotečního úvěru naší nemovitosti nechali de facto na Vás.Veškerá komunikace s úřady pro nás spočívala jen v jedné návštěvě banky a to právě v podpisu hypotečního úvěru.Aktuální informace o zprocesování hypotéky jsme měli ihned k dispozici.Za náš určitě spokojenost a další doporučení."

Mráčkovi

AKTUÁLNĚ.

POZVÁNKA! Přijeďte se podívat na Skaleckou pouť do Mníšku pod Brdy

Tento víkend 22. července - 23. července se v Mníšku pod Brdy koná tradiční Skalecká pouť 2017.…

Celý článek

Spustili jsme G.R.E.P.

Přidejte se k nám! Spustili jsme G.R.E.P. aneb General Real Estate Partners - partnerský program pro pracovité…

Celý článek

Rozšiřte obzory. Bydlete mimo Prahu!

Rozšiřte obzory. Bydlete mimo Prahu! 37 bytů už je pryč! Náš Eden je jen jeden. Hledat a…

Celý článek