Info linka: +420 739 039 163

Luboš Urban 

obchodní ředitel


Finanční služby
Prodej a pronájem
Hotel4Sale

Anglický jazyk
Francouzský jazyk 

Řešení náročných obchodních případů vyžaduje tým nejlepších profesionálů s bohatými zkušenostmi. V General Finance a General Reality jsme jeden tým - společná práce nás obohacuje a my jsme přesvědčeni, že pomáhá posouvat hranice možného dál, blíže k úspěchu, blíže k Vašemu vlastnímu, vysněnému, bydlení. Každý den vidím, že náš podnikatelský úspěch je neoddělitelně spjat s pochopením a respektem k Vám, našim zákazníkům, s Vaší důvěrou v naši profesionálně odvedenou spolupráci.

V General Finance a General Reality si zakládáme na tom, že o penězích hned nemluvíme, ale nejdříve se zajímáme o Vás, Váš život, kdo jste, co děláte a co máte rádi. Jen tak dokážeme najít řešení, které Vám zajistí finančně spokojený život. Chceme s Vámi mluvit o Vašich snech, vizích a pomoci Vám je uskutečnit. Vy klidně odjeďte na dovolenou, užívejte si s Vašimi dětmi.

Ze své více než desetileté praxe v obchodním styku s klienty Vám nabízím a garantuji pohodlí, rychlost, profesionální servis i lidský přístup.

Budu se na Vás s kolegy těšit! 

Luboš Urban 

Kontakt

Telefon

+420 212 812 500

E-mail

lubos.urban@general-reality.cz

Pobočka

Václavské náměstí 64

Reference

"Máme s přítelem zkušenost jako kupci a jsme velmi spokojení. Bezproblémová komunikace, rychlé jednání, ochota a milý přístup. Navíc nám pan Urban pomohl s formalitami, které byly nad rámec služeb. Určitě můžeme doporučit."

Hanka Šmitáková

"Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval paní Benešové a speciálně paní Pavlíčkové za čas a podporu kterou nám věnovaly při koupi bytu v Mníšku pod Brdy. Stejné poděkování patří i panu Urbanovi za služby poskytnuté v rámci General Finance. General Reality sice zastupovala prodejce nemovitosti, ale nám jako kupujícím poskytla kompletní servis a celý proces, se podařil vyřídit na pobočce v Mníšku pod Brdy. No dobře, návštěva advokáta a podpis hypotéky proběhl v Praze, ale vše bylo dopředu připraveno a nezabralo ani hodinu času. Ještě jednou díky a ať se Vám daří."

Roman Lepší

"Som veľmi spokojný s prácou Vašej realitnej kancelárie General reality. Tak isto s prístupom, ktorý ste ku mne mali počas celého priebehu, s ktorým ste mali viac práce a starosti ako obyčajne,kedže som ako slovák kupoval nemovitosť v Prahe. Ale nakoniec všetko ste vyriešili k mojej maximalnej spokojnosti. Celý kolektív je veľmi milý, ani jedna realitka nemá takýto prístup ku klientom ako vy. Mali by si z Vás brať príklad. Budem Vás odporúčať aj mojim známym a priateľom. Ešte raz Vám ďakujem, zvlásť pánovi Kuličkovi,s ktorým som bol v kontakte najviac času. Takisto celému profesionálnemu personálu a hlavne Vám pán riaditeľ Urban, ktorý šéfujete tej najlepšej realitnej kancelárie v Českej republike. Bol som nadmieru spokojný. Veľká vďaka."

Peter Pekár

"V General Finance najdete odborníky, kteří jsou schopni vám sestavit hypotéku přímo vám na míru a vy sami se nemusíte ničím stresovat ani zabývat. Jednání s nimi byla vždy rychlá přímočará a zároveň i příjemná. Vždy jsme byli o jednotlivých krocích, potřebných k úspěšnému vyřízení hypotéky včas informováni. Pokud si chce člověk zařídit hypotéku, musí se připravit na nekonečné papírování, které za nás vyřídili právě poradci v General Finance a my jsme za to opravdu vděční. Nám jen stačilo dostavit se vždy na osobní schůzku, pročíst, podepsat a případně dodat příslušné dokumenty a o nic více jsme se nemuseli starat. Nedovedeme si představit vše vyřizovat na vlastní pěst, bez odborníků jakými jsou General Finance. Tímto vám moc děkujeme!"

Radek Weinberger

"Vzhledem k tomu, že se ve Vašem oboru jen stěží orientujeme, uvítali jsme Vaše profesní schopnosti a veškerou administrativu spojenou s vyřízením hypotečního úvěru naší nemovitosti nechali de facto na Vás.Veškerá komunikace s úřady pro nás spočívala jen v jedné návštěvě banky a to právě v podpisu hypotečního úvěru.Aktuální informace o zprocesování hypotéky jsme měli ihned k dispozici.Za náš určitě spokojenost a další doporučení."

Mráčkovi

AKTUÁLNĚ.

Chcete změnu? Pojďme se poznat.

CHCETE ZMĚNU? Jsme připraveni investovat náš čas, energii a finance do rozvoje spolupráce s profíky na trhu,…

Celý článek

Rozšiřte obzory. Bydlete mimo Prahu!

Rozšiřte obzory. Bydlete mimo Prahu! 37 bytů už je pryč! Náš Eden je jen jeden. Hledat a…

Celý článek

Spustili jsme G.R.E.P.

Přidejte se k nám! Spustili jsme G.R.E.P. aneb General Real Estate Partners - partnerský program pro pracovité…

Celý článek