Info linka: +420 739 039 163

Marek Pavlovec

předseda dozorčí rady General Reality


Prodej a pronájem nemovitostí

Anglický jazyk

Jmenuji se Marek Pavlovec, je mi 42 let a 12 let svého života se věnuji práci ve velice zajímavém a perspektivním oboru. Vzhledem k tomu, kde právě tyto řádky čtete, nemusím snad ani vysvětlovat, že mám za sebou dvanáctiletou praxi realitního makléře, poradce v nemovitostech, nebo chcete-li realitního agenta. Dvanáct let je bezesporu poměrně dlouhá doba, za kterou se dá, pokud máte zájem a baví Vás to, získat hodně zkušeností a vědomostí o odvětví, kterému se věnujete. Snažím se, aby tomu tak v mém případě bylo, jelikož je pro mě moje současná práce nejenom prací, ale i koníčkem a chci se jí věnovat dlouhodobě.

Fakt, že je celé moje profesní období spojeno s GENERAL REALITY a.s. vypovídá o oboustranné spokojenosti a fungující spolupráci, ze které ve finále těží spokojený klient.

Fráze typu: „spokojený klient, náš cíl" zní až úsměvně. Zvlášť pro mnoho lidí, kteří mají negativní zkušenosti s prací realitních makléřů a realitních kanceláří. Možná jste měli smůlu a patříte mezi ně i Vy. Troufám si říct, že pokud se při prodeji nebo koupi, popřípadě pronájmu vašeho bytu či domu, obrátíte na mě, budete spokojeni. I když zavděčit se všem prý nelze. Ale vynasnažím se!

Už od začátku je mým cílem, aby se spokojení klienti, jejich kamarádi, známí, kolegové, až budou řešit svoje bydlení, obrátili s důvěrou na Marka Pavlovce z GENERAL REALITY.

A jestli se mi to daří? Posuďte sami. Jestliže mám v současné době okolo padesáti nabízejících a poptávajících klientů, naprostá většina z nich se na mě obrátila buď po vlastní, předpokládám kladné zkušenosti s mojí prací, nebo na doporučení někoho ze svého okolí. Na závěr tedy ještě jedna fráze: „spokojený klient, nejlepší reklama".

Marek Pavlovec

Kontakt

Telefon

+420 212 812 500

E-mail

marek.pavlovec@general-reality.cz

Pobočka

Václavské náměstí 64

AKTUÁLNĚ.

POZVÁNKA! Přijeďte se podívat na Skaleckou pouť do Mníšku pod Brdy

Tento víkend 22. července - 23. července se v Mníšku pod Brdy koná tradiční Skalecká pouť 2017.…

Celý článek

Spustili jsme G.R.E.P.

Přidejte se k nám! Spustili jsme G.R.E.P. aneb General Real Estate Partners - partnerský program pro pracovité…

Celý článek

Rozšiřte obzory. Bydlete mimo Prahu!

Rozšiřte obzory. Bydlete mimo Prahu! 37 bytů už je pryč! Náš Eden je jen jeden. Hledat a…

Celý článek