Info linka: +420 739 039 163

Marek Pavlovec

předseda dozorčí rady General Reality


Prodej a pronájem nemovitostí

Anglický jazyk

Jmenuji se Marek Pavlovec, je mi 42 let a 12 let svého života se věnuji práci ve velice zajímavém a perspektivním oboru. Vzhledem k tomu, kde právě tyto řádky čtete, nemusím snad ani vysvětlovat, že mám za sebou dvanáctiletou praxi realitního makléře, poradce v nemovitostech, nebo chcete-li realitního agenta. Dvanáct let je bezesporu poměrně dlouhá doba, za kterou se dá, pokud máte zájem a baví Vás to, získat hodně zkušeností a vědomostí o odvětví, kterému se věnujete. Snažím se, aby tomu tak v mém případě bylo, jelikož je pro mě moje současná práce nejenom prací, ale i koníčkem a chci se jí věnovat dlouhodobě.

Fakt, že je celé moje profesní období spojeno s GENERAL REALITY a.s. vypovídá o oboustranné spokojenosti a fungující spolupráci, ze které ve finále těží spokojený klient.

Fráze typu: „spokojený klient, náš cíl" zní až úsměvně. Zvlášť pro mnoho lidí, kteří mají negativní zkušenosti s prací realitních makléřů a realitních kanceláří. Možná jste měli smůlu a patříte mezi ně i Vy. Troufám si říct, že pokud se při prodeji nebo koupi, popřípadě pronájmu vašeho bytu či domu, obrátíte na mě, budete spokojeni. I když zavděčit se všem prý nelze. Ale vynasnažím se!

Už od začátku je mým cílem, aby se spokojení klienti, jejich kamarádi, známí, kolegové, až budou řešit svoje bydlení, obrátili s důvěrou na Marka Pavlovce z GENERAL REALITY.

A jestli se mi to daří? Posuďte sami. Jestliže mám v současné době okolo padesáti nabízejících a poptávajících klientů, naprostá většina z nich se na mě obrátila buď po vlastní, předpokládám kladné zkušenosti s mojí prací, nebo na doporučení někoho ze svého okolí. Na závěr tedy ještě jedna fráze: „spokojený klient, nejlepší reklama".

Marek Pavlovec

Kontakt

Telefon

+420 212 812 500

E-mail

marek.pavlovec@general-reality.cz

Pobočka

Václavské náměstí 64

AKTUÁLNĚ.

Chcete změnu? Pojďme se poznat.

CHCETE ZMĚNU? Jsme připraveni investovat náš čas, energii a finance do rozvoje spolupráce s profíky na trhu,…

Celý článek

Rozšiřte obzory. Bydlete mimo Prahu!

Rozšiřte obzory. Bydlete mimo Prahu! 37 bytů už je pryč! Náš Eden je jen jeden. Hledat a…

Celý článek

Spustili jsme G.R.E.P.

Přidejte se k nám! Spustili jsme G.R.E.P. aneb General Real Estate Partners - partnerský program pro pracovité…

Celý článek