Info linka: +420 739 039 163

Martin Donát

předseda představenstva


Prodej a pronájem
Development
Marketing&Management projektů
Správa nemovitostí

Anglický jazyk
Německý jazyk

Prodávat reality opravdu nemůže každý, to je fakt. Profesionální a odpovědný přístup může slíbit jen ten, kdo realitní činnost vykonává jako svou práci, a jen ten, kdo obchodu dává skutečných 100%.

Obchodování s nemovitostmi se věnuji již od roku 2002. Za celou svou praxi jsem úspěšně zrealizoval stovky případů prodejů nemovitostí od bytů, domů, pozemků, komerčních prostor a stovky případů pronájmů nemovitostí od nejmenších garsoniér až po velké skladové haly. Paralelně s obchodem jsem se nějaký čas věnoval i procesu převodů nemovitostí, právní problematice v nemovitostech, včetně jejich financování. Tyto nabyté zkušenosti mi pomohly k dalšímu profesnímu růstu i v jiných segmentech realitního trhu.

Snaha dále profesně růst mě přivedla až k segmentu RealityDevelopment, Marketing&Management developerských projektů a Správy nemovitostí. Dokladem o úspěšně nastolené cestě je portfolio, kvalita a realizace nabízených developerských projektů, které tým obchodníků GENERAL REALITY a.s. řadí na jedno z předních míst mezi pražskými realitními kancelářemi.

V případě, že byste rádi využili mých realitních zkušeností, nebo byste se chtěli stát součástí našeho týmu, neváhejte mne kontaktovat, zaručuji skutečně 100% přístup.

Martin Donát

Kontakt

Telefon

+420 212 812 500

E-mail

martin.donat@general-reality.cz

Pobočka

Václavské náměstí 64

AKTUÁLNĚ.

Chcete změnu? Pojďme se poznat.

CHCETE ZMĚNU? Jsme připraveni investovat náš čas, energii a finance do rozvoje spolupráce s profíky na trhu,…

Celý článek

Rozšiřte obzory. Bydlete mimo Prahu!

Rozšiřte obzory. Bydlete mimo Prahu! 37 bytů už je pryč! Náš Eden je jen jeden. Hledat a…

Celý článek

Spustili jsme G.R.E.P.

Přidejte se k nám! Spustili jsme G.R.E.P. aneb General Real Estate Partners - partnerský program pro pracovité…

Celý článek