Info linka: +420 739 039 163

Milan Stibor

realitní makléř


Jmenuji se Milan Stibor a za 48 let jsem bydlel již na třech místech.

Původní profesí jsem automechanik, posledních osmnáct let se však věnuji obchodu a práci mezi lidmi, což mne naplňuje. Uvědomuji si potřeby klientů, snažím se do nich vcítit a nalézt tak to nejlepší a nejrychlejší řešení jejich potřeb. Zaměřuji se na lokalitu Dobříš a okolí, ale pro své VIP klienty zajišťuji i jiná místa.

Narodil jsem se na vesnici, která nabízí svobodu, klid, procházky a přírodu, ale dostupnost do města je závislá na autě či autobusu a to zvyšuje náklady a ubírá volný čas.

I proto jsem se přestěhoval za prací do pražského bytu. Byl to život bezstarostný, anonymní, noční, ale pokud jsem si chtěl otevřít okno, nebo pověsit prádlo ven, tak bylo lepší zakoupit čističku vzduchu a sušičku prádla.

Proto mě mé budoucí kroky zavedly sem, do krásného města Dobříše, které poskytuje dostatek přírody, Brdy, dá se tu volně dýchat a zároveň mám vše po ruce – projížďky na kole, procházky, houby, kočárkem do stínu lesa, či na slunce do zámeckého parku, na úřad, poštu, k lékaři atd.

Pokud žijete v rodinném domě, pak máte i vlastní zahradu, grilování, bazén, pergolu pro posezení s přáteli apod. Pokud vám stačí byt, tak bydlíte ve městě a přesto v přírodě. Do Prahy je to autobusem 30 min. a autem, pokud ho k životu potřebujete, ještě o trochu rychleji. Ať už tedy jezdíte za prací do Prahy, nebo babička hlídat děti za vámi, netrvá to více než 30 min. A do Příbrami je to ještě o 10 min. kratší.

Dobříš poskytuje vše, co nabízí velké město. Snad jen multikino tu nemáme, ale pokud se k nám přistěhujete, tak ho prostě jednou společně postavíme 🙂

Na dálnici se autem z Dobříše dostanete dvěma nájezdy, rodinných domů i bytů je tu dostatek. O tom, jak kvalitní a žádané bydlení či místo k podnikání město Dobříš poskytuje, svědčí další nové výstavby.

Já bych prostě neměnil.

Kontakt

Telefon

+420 212 812 500
+420 739 039 163

E-mail

milan.stibor@general-reality.cz

Pobočka

Dobříš

AKTUÁLNĚ.

Chcete změnu? Pojďme se poznat.

CHCETE ZMĚNU? Jsme připraveni investovat náš čas, energii a finance do rozvoje spolupráce s profíky na trhu,…

Celý článek

Rozšiřte obzory. Bydlete mimo Prahu!

Rozšiřte obzory. Bydlete mimo Prahu! 37 bytů už je pryč! Náš Eden je jen jeden. Hledat a…

Celý článek

Spustili jsme G.R.E.P.

Přidejte se k nám! Spustili jsme G.R.E.P. aneb General Real Estate Partners - partnerský program pro pracovité…

Celý článek