Info linka: +420 739 039 163

Rostislav Kulička 

stavební specialista a prodej nemovitostí


Jmenuji se Rostislav Kulička a má předchozí bezmála desetiletá praxe v oboru stavebnictví zaručuje praktický úhel pohledu a zkušenosti, které mohu jako makléř nabídnout. Dokáži odhadnout stav nemovitosti a nutné úpravy, dodatečné práce na nemovitostech snadno zpracuji a vyčíslím. Vyznám se ve stavebních materiálech a dokáži společně s klientem citlivě vybrat design vnitřních prostor. Rád Vám ušetřím čas i peníze, věřím v sílu individuálního a flexibilního přístupu.
Komunikace s klienty mě baví a přináší mi nové zkušenosti a zážitky, které mohu dále aplikovat v nových případech. Rád poznávám zajímavé lidi a objevuji nové možnosti a řešení, jejichž výsledkem je spokojenost klienta.

Rostislav Kulička Ing.

Kontakt

Telefon

+420 212 812 500

E-mail

rostislav.kulicka@general-reality.cz

Pobočka

Václavské náměstí 64

Reference

"Som veľmi spokojný s prácou Vašej realitnej kancelárie General reality. Tak isto s prístupom, ktorý ste ku mne mali počas celého priebehu, s ktorým ste mali viac práce a starosti ako obyčajne,kedže som ako slovák kupoval nemovitosť v Prahe. Ale nakoniec všetko ste vyriešili k mojej maximalnej spokojnosti. Celý kolektív je veľmi milý, ani jedna realitka nemá takýto prístup ku klientom ako vy. Mali by si z Vás brať príklad. Budem Vás odporúčať aj mojim známym a priateľom. Ešte raz Vám ďakujem, zvlásť pánovi Kuličkovi,s ktorým som bol v kontakte najviac času. Takisto celému profesionálnemu personálu a hlavne Vám pán riaditeľ Urban, ktorý šéfujete tej najlepšej realitnej kancelárie v Českej republike. Bol som nadmieru spokojný. Veľká vďaka."

Peter Pekár

BYTY STŘEDOKLUKY

Jde o krásné byty po kompletní, velmi zdařilé rekonstrukci, jejichž původní majitel nezvládl splácet takto nákladný a rozsáhlý projekt. Z tohoto důvodu jsou nyní byty nabízeny v insolvenci po pokynu zajištěného věřitele. Nejde o nic, co by Vás mělo zaskočit při samotné koupi. Byty jsou novostavbou bez záruky na provedené dílo.

Pozor už zbývají pouze 4 byty!

Pokud by vás některý byt zaujal, neváhejte mě kontaktovat.

AKTUÁLNĚ.

POZVÁNKA! Přijeďte se podívat na Skaleckou pouť do Mníšku pod Brdy

Tento víkend 22. července - 23. července se v Mníšku pod Brdy koná tradiční Skalecká pouť 2017.…

Celý článek

Spustili jsme G.R.E.P.

Přidejte se k nám! Spustili jsme G.R.E.P. aneb General Real Estate Partners - partnerský program pro pracovité…

Celý článek

Rozšiřte obzory. Bydlete mimo Prahu!

Rozšiřte obzory. Bydlete mimo Prahu! 37 bytů už je pryč! Náš Eden je jen jeden. Hledat a…

Celý článek