Info linka: +420 739 039 163

Rostislav Kulička 

stavební specialista a prodej nemovitostí


Jmenuji se Rostislav Kulička a má předchozí bezmála desetiletá praxe v oboru stavebnictví zaručuje praktický úhel pohledu a zkušenosti, které mohu jako makléř nabídnout. Dokáži odhadnout stav nemovitosti a nutné úpravy, dodatečné práce na nemovitostech snadno zpracuji a vyčíslím. Vyznám se ve stavebních materiálech a dokáži společně s klientem citlivě vybrat design vnitřních prostor. Rád Vám ušetřím čas i peníze, věřím v sílu individuálního a flexibilního přístupu.
Komunikace s klienty mě baví a přináší mi nové zkušenosti a zážitky, které mohu dále aplikovat v nových případech. Rád poznávám zajímavé lidi a objevuji nové možnosti a řešení, jejichž výsledkem je spokojenost klienta.

Rostislav Kulička Ing.

Kontakt

Telefon

+420 212 812 500

E-mail

rostislav.kulicka@general-reality.cz

Pobočka

Václavské náměstí 64

Reference

Dobrý den pane Kuličko, ráda bych Vám, alespoň touto cestou, poděkovala za velmi profesionální a zároveň i lidský přístup k nám, jako ke klientům (já a můj syn) při koupi bytu. Především bych vyzdvihla Vaši obětavost, pečlivost a ochotu s kterou jsem se z Vaší strany setkala. Během celého procesu od prohlídky bytu až po jeho předání, jste mne „doslova držel nad vodou“, neboť jsem nemovitost kupovala poprvé (ve svém téměř padesátiletém životě) a dnes otevřeně přiznávám, že by mě nikdy nenapadlo co všechno to obnáší. Z naší strany jsme Vám situaci velmi ztížili tím, že jsme měli finančního poradce, který jak se následně ukázalo, vše pouze komplikoval a místo aby pomáhal, spíš hledal důvody proč to nejde. A v této chvíli jste to byl právě Vy, kdo mě svým klidem a profesionálním jednáním přesvědčil, že situace není nikdy zcela tak bezvýchodná, jak se na první pohled zdálo, společně jsme našli řešení („bez ztráty kytičky“) a já přestala „bezhlavě panikařit“. Naší vzájemnou spolupráci jsem částečně komplikovala i já, neboť jsem odjela na měsíc do lázní Jeseník a opakovaně jsem i byla v pracovní neschopnosti (jsem v invalidním důchodu). Je obdivuhodné, že i po 15.10.2018, kdy jsme si byt převzali (a v této chvíli jsem si myslela, že spolupráce s vámi skončila) nás kontaktujete a upozorňujete nás např., že se blíží platba daně z nabytí nemovitosti (máte starost, zda jsme vše včas vyřídili a uhradili), nebo na to, že do konce ledna 2019 je třeba podat přiznání k dani z nabytí nemovité věci. V dnešní době, kdy často slýcháváme, čteme či se přímo setkáváme s neprofesionálním přístupem, liknavostí, nezájmem…ze strany lidí od kterých očekáváme pomoc jste ČLOVĚK NA SVÉM MÍSTĚ a „kudy chodím, tam Vás chválím“ a vaší realitní společnost doporučuji. Přeji Vám, také ostatním zaměstnancům General reality a.s., mnoho spokojených klientů, pevné zdraví a nutnou špetku štěstí. Vaše, velmi spokojená klientka

Hana Kynclová se synem Tomášem

"Dobrý den, ráda bych vám tímto, pane Kuličko, poděkovala za Vaše služby jakožto makléře u r.k. General reality, zprostředkování prodeje mého bytu a rovněž zprostředkování koupě bytu nového. Velmi si vážím Vaší spolehlivosti a lidskosti, ve smyslu vyřešení někdy i komplikovaných událostí v průběhu prodeje a koupě, Vaší podporu a rady. Děkuji za trpělivost a posečkání při déle trvajícím průběhu vyřešení mé finanční situace ke koupi bytu. Ráda se na Vás obrátím i v budoucnu, v případě zájmu prodeje nebo zájmu o nemovitost, nebo doporučím v mém okolí. Děkuji za vše."

Alena Hackländerová

Poděkování "Chtěl bych touto cestou poděkovat realitní kanceláři General reality a zejména makléři Rostislavu Kuličkovi za vynikající a profesionální práci při prodeji našeho domu v Nehvizdech. Navzdory naší počáteční neochotě obrátit se při prodeji na realitní kancelář, a to i díky nevalné pověsti, kterou si některé z nich vybudovaly, se naše volba ukázala jako ta nejlepší možná.  Pan Rostislav Kulička nás svým vystupováním a znalostmi přesvědčil již na první schůzce. Velmi jsme ocenili, že jsme nebyli tlačeni do žádných nesmyslných smluvních závazků ani výhradního zastoupení. Naopak naprosto nezištně a profesionálně nafotil interiér, který následně s naším souhlasem odprezentoval a ve ve velmi krátké době přivedl první vážné zájemce.  S potěšením musím vyzdvihnout i jeho odborné a profesní znalosti, se kterými nás provedl celou procedurou prodeje a vyřídil potřebné náležitosti a smluvní závazky tak, že prodej proběhl  bez jakýchkoliv komplikací a v nejkratší možné době.  Nikdy bych si nemyslel, že budu výši odměny realitní kanceláře považovat za odpovídající a zaslouženou. V případě pana Kuličky však odměnu považuji za tvrdě odpracovanou.  Na základě vlastní zkušenosti bych služby Rostislava Kuličky a realitní kanceláře General reality doporučil opravdu každému, kdo hledá seriózního a profesionálního partnera při prodeji nemovitosti."

Ing. Jiří Turnermajitel nemovitosti

"Som veľmi spokojný s prácou Vašej realitnej kancelárie General reality. Tak isto s prístupom, ktorý ste ku mne mali počas celého priebehu, s ktorým ste mali viac práce a starosti ako obyčajne,kedže som ako slovák kupoval nemovitosť v Prahe. Ale nakoniec všetko ste vyriešili k mojej maximalnej spokojnosti. Celý kolektív je veľmi milý, ani jedna realitka nemá takýto prístup ku klientom ako vy. Mali by si z Vás brať príklad. Budem Vás odporúčať aj mojim známym a priateľom. Ešte raz Vám ďakujem, zvlásť pánovi Kuličkovi,s ktorým som bol v kontakte najviac času. Takisto celému profesionálnemu personálu a hlavne Vám pán riaditeľ Urban, ktorý šéfujete tej najlepšej realitnej kancelárie v Českej republike. Bol som nadmieru spokojný. Veľká vďaka."

Peter Pekárkupující

BYTY STŘEDOKLUKY

Jde o krásné byty po kompletní, velmi zdařilé rekonstrukci, jejichž původní majitel nezvládl splácet takto nákladný a rozsáhlý projekt. Z tohoto důvodu jsou nyní byty nabízeny v insolvenci po pokynu zajištěného věřitele. Nejde o nic, co by Vás mělo zaskočit při samotné koupi. Byty jsou novostavbou bez záruky na provedené dílo.

Pozor už zbývají pouze 4 byty!

Pokud by vás některý byt zaujal, neváhejte mě kontaktovat.

AKTUÁLNĚ.

Chcete změnu? Pojďme se poznat.

CHCETE ZMĚNU? Jsme připraveni investovat náš čas, energii a finance do rozvoje spolupráce s profíky na trhu,…

Celý článek

Rozšiřte obzory. Bydlete mimo Prahu!

Rozšiřte obzory. Bydlete mimo Prahu! 37 bytů už je pryč! Náš Eden je jen jeden. Hledat a…

Celý článek

Spustili jsme G.R.E.P.

Přidejte se k nám! Spustili jsme G.R.E.P. aneb General Real Estate Partners - partnerský program pro pracovité…

Celý článek