Info linka: +420 739 039 163

Dobřichovice

Místo, kde se dobře žije.

Dobřichovice,

městečko ve středočeském kraji, které se rozkládá na obou březích řeky Berounky.  Leží 22 km od Prahy a je velmi oblíbeným výletním místem nejen pro Pražany. Velkou přidanou hodnotou je vlakové spojení, které umožňuje pohodlné cestování do Prahy (Smíchovské nádraží, Hlavní nádraží), ať už za prací nebo jinými účely.

V Dobřichovicích to žije

Dobřichovice jsou vyhledávanou lokalitou pro trávení volného času, nejen cyklostezky podél Berounky, které vyzývají ke krásným procházkám v přírodě, jízdě na kole a dalším sportovním aktivitám, ale i parkové prostranství, rozlehlé louky a další hřiště, kde mohou trávit svůj čas rodiny s dětmi. Na své si  zde přijdou i milovníci vína a dobrého jídla. Najdeme zde i příjemné kavárničky s domácími dortíky a obchůdky s farmářskými produkty. Dobřichovice jsou známé v pořádání mnoha kulturních a společenských akcí. Můžeme navštívit pravidelné farmářské trhy, vinařské slavnosti, výstavy, divadelní představení či festivaly.

Městečko nabízí veškerou občanskou vybavenost – od lékařů, restaurací, obchodů, bank až po školu a školku. Dle průzkumu názoru občanů vyjádřilo 79% místních obyvatel svou spokojenost. V Dobřichovicích se krásně žije!

Dobřichovický tým

Václav Prokop
Václav Prokop
makléř
David Šrotíř
David Šrotíř
makléř