Info linka: +420 739 039 163

Praha

Přemýšlíte nad bydlením v našem hlavním městě? Klíčová bude Vaše představa o lokalitě.

Praha je srdcem Evropy.

Praha jako hlavní a zároveň největší město České republiky a 15. největší město Evropské unie. Praha jako hlavní město je právem považováno za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Historické centrum Prahy s vyjímečným panoramatem Pražského hradu, největšího hradního komplexu na světě, je chráněné památkovou organizací UNESCO. Právě historické centrum města a jeho památky přilákají ročně miliony turistů ze zemí celého světa. Praha je páté nejnavštěvovanější město Evropy, po Londýně, Paříži, Istanbulu a Římu.

Do současné podoby se Praha vyvíjela jedenáct století. Jako historická metropole Čech byla v minulosti sídelním městem českých knížat a králů, římsko-německých císařů. Praha se rozkládá na několik desítek městských částí.

Lokalita. Kvalita.

V Praze jako i jinde lokalita rozhoduje o ceně nemovitosti. Čím atraktivnější lokalita, tím vyšší cena nemovitosti, ale ne vždy to samé platí o kvalitě bydlení.

Každý z nás je jiný a má jiné požadavky a představy o svém bydlení a prostředí, ve kterém se chce pohybovat a trávit volný čas. Proto je důležité se nad touto otázkou zamyslet a dokázat si představit bydlení v dané lokalitě dnes, zítra a třeba na celý život.

Centrála společnosti Praha 1

"Dům u Muzea"
Václavské náměstí 64
110 00 Praha 1
tel.: +420 212 812 500
email: info@general-reality.cz

Pražský tým

V roce 2017 jsme v General Reality oslavili krásných 11 let úspěšného působení na českém realitním trhu. Jsme hrdí na to, že službami, které tvoří pilíře naší činnosti – zprostředkování prodeje, pronájmu, prodeje nového bydlení (development) a financování, dokážeme opakovaně a dlouhodobě realizovat obrat v tržních cenách nemovitostí každoročně přesahující 500 000 000 Kč a představující přes 200 prodaných nemovitostí. Našimi klienty jsou individuální zájemci, developerské skupiny, banky, logistické společnosti, správci nemovitostí i bytová družstva. Podívejte se na naši aktuální nabídku pražských nemovitostí.

Martin Donát
Martin Donát
předseda představenstva
Václav Prokop
Václav Prokop
finanční ředitel
Marek Pavlovec
Marek Pavlovec
makléř
Rudolf Zeman
Rudolf Zeman
makléř
Rostislav Kulička
Rostislav Kulička
makléř
David Šrotíř
David Šrotíř
makléř
Lenka Hlaváčová
Lenka Hlaváčová
makléř, hypotéky
Jiří Pešek
Jiří Pešek
Corporate Services
Ivana Žďánská
Ivana Žďánská
makléřka