Info linka: +420 739 039 163

Příbram

Místo nedaleko Prahy, kam se lidé uchylují za klidem a dostupnějším bydlením.

Vzkvétající Příbram 

Město Příbram se nachází ve Středočeském kraji, 54 km jihozápadně od Prahy. Svým počtem obyvatel, cca 33 tisíc, patří mezi největší města kraje. Vzhledem k hornické minulosti zde najdete také největší hornické muzeum v České republice. Příbram se mimo jiné pyšní i nejstarším a nejvýznamnějším mariánským poutním místem - Svatou Horou, která se rozprostírá nad centrem města.

Příbram je oblíbená především pro svou rozmanitost a bohaté kulturní a sportovní vyžití - renovované kino a divadlo A. Dvořáka. Město pořádá nejrůznější akce jako koncerty, festivaly, plesy, výstavy, poutě, farmářské i jiné trhy atp.

Příznivcům sportu a aktivního odpočinku město nabízí fotbalový a hokejový stadion, sportovní halu, plavecký bazén - v létě i venkovní, relaxační a zábavný areál Nový Rybník, Lesopark Litavka s naučnou stezkou, fitness centra, tenisové kurty, bowling, minigolf, inline dráhu, trasy pro pěší a cykloturistiku a mnoho dalšího. Na své si přijdou i milovníci adrenalinu - letiště Příbram nabízí tandemové seskoky a vyhlídkové lety.
V Příbrami se stále něco buduje, tvoří nebo rekonstruuje, proto město stále vzkvétá a investice do města jsou vidět.

Nemovitosti v Příbrami jsou cenově dostupné. Město je díky vynikající poloze nedaleko Prahy stále více žádanou a vyhledávanou lokalitou, kam se rodiny uchylují za klidem, nebo právě kvůli koupi finančně dostupnější nemovitosti. Za prací pak dojíždějí do hlavního města.

 
Žije se zde hezky, tomuto městu nic nechybí.

Příbramský tým

V Příbrami se stále něco buduje, tvoří nebo rekonstruuje, proto město stále vzkvétá a investice do města jsou vidět. Nemovitosti v Příbrami jsou cenově dostupné a proto lákají rodiny s dětmi, ale nejen je.
 
Žije se tu hezky, tomuto městu nic nechybí.
Jana Smrčková
Jana Smrčková
makléřka