Info linka: +420 739 039 163

Mníšecký Eden

Prostě bydlete lépe.

Developerský projekt Mníšecký Eden originální ojediněle širokou nabídkou moderního bydlení kousek za Prahou. Bydlení nabízí komplexní řešení od bytů přes řadové a soliterní domy až po stavební pozemky pro individuální výstavbu. Od počátku byl kladen důraz na příznivou cenu, ucelené, moderní a praktické architektonické řešení i kvalitní materiály v rámci nabízených standardů.

O Edenu.

Vyšší standard provedení – zateplená cihlová stavba, okna s izolačními dvojskly, plovoucí podlahy s vyšším zátěžovým stupněm, velkoformátové obklady a dlažby, interiérové dveře s obložkami, závěsná toaleta a další. Vytápění ústřední - vlastním plynovým kotlem. K bytu dále přísluší 1 parkovací stání. Velmi dobrá občanská vybavenost - obchody, služby i zdravotnické zařízení v docházkové vzdálenosti. Atraktivní prostředí brdských lesů i nově vznikající multifunkční sportoviště v rámci Edenu skýtají možnost relaxačního i sportovního vyžití. Velmi dobrá a snadná dostupnost do Prahy jak automobilem, tak městskou hromadnou dopravou (Praha – Smíchov 20 min).

Jsme rádi, že máme vaši důvěru již 8. rokem.

Vážení klienti, rádi bychom Vám oznámili, že jsme po 12ti měsících překročili 70% prodejů všech bytů v navazující etapě viladomů. Výstavba navazuje na úspěšný koncept z minulého období, kdy bylo postaveno 11 viladomů a všech 33 bytových jednotek vyprodáno během 10ti měsíců. Již jen někteří z vás budou mít možnost bydlet ve skvělém konceptu rodinného bydlení, které se jen tak neopakuje. Poslední byty v nabídce!

Václav Prokop
Václav Prokop
makléř