Info linka: +420 739 039 163

O nás 

"Nejsme všude, neděláme všechno a neděláme s každým."

Ale tam, kde jsme, jsme vidět a prodáváme.

Své partnery i zakázky si pečlivě vybíráme. Neprodáváme nemovitosti, ale především komplexní služby, kterým sami věříme, za kterými si stojíme a jejichž prostřednictvím přinášíme vám, našim klientům, vždy „něco navíc“.

V roce 2020 slavíme 14 let úspěšného působení na českém realitním trhu. Jsme hrdí na to, že službami, které tvoří pilíře naší činnosti – zprostředkování prodeje, pronájmu, prodeje nového bydlení (development) a financování, dokážeme opakovaně a dlouhodobě realizovat obrat v tržních cenách nemovitostí každoročně přesahující 600 000 000 Kč a představující přes 250 prodaných nemovitostí. Našimi klienty jsou individuální zájemci, developerské skupiny, banky, logistické společnosti, správci nemovitostí i bytová družstva.

Řešení náročných obchodních případů vyžaduje tým nejlepších profesionálů s bohatými zkušenostmi. V General Reality jsme jeden tým, společná práce nás obohacuje a my jsme přesvědčeni, že pomáhá posouvat hranice možného dál, blíže k úspěchu. Věříme, že náš podnikatelský úspěch je neoddělitelně spjat s pochopením a respektem k našim zákazníkům, s jejich důvěrou v naši týmovou spolupráci.

Komplexnost nabízených služeb, dlouhodobá finanční stabilita, vnitřní síla a kvalitní tým obchodníků pomáhá naplňovat vizi vytvoření ryze české a respektované realitní kanceláře.

 

Martin Donát
Martin Donát
jednatel a předseda představenstva
GENERAL REALITY a.s.

Právní forma: akciová společnost
Datum vzniku: 24. 2. 2006
Sídlo: Václavské náměstí 807/64,
110 00 Praha 1

Zapsána v OR Městského soudu v Praze, 
oddíl B, vložka 10581

0 založeno
více než 12 letá tradice
0 mil Kč
roční obrat
0 nemovitostí
široká nabídka realit
0 zákazníků
spokojenost

Vedení společnosti.

Martin Donát
Martin Donát
předseda představenstva
Václav Prokop
Václav Prokop
finanční ředitel
Luboš Urban
Luboš Urban
obchodní ředitel
Marek Pavlovec
Marek Pavlovec
předseda dozorčí rady

Chcete se připojit
k našemu týmu?

Hledáme toho, kdo chce být součástí úspěšného týmu a podílet se na rozvoji naší společnosti. Důležité jsou pro nás vlastnosti jako cílevědomost, důslednost, loajalita, schopnost organizace, ochota na sobě tvrdě pracovat a hledat nová řešení. Vaše kvalifikace pro nás není to nejdůležitější. Hlavní je mít vůli a odhodlání věci měnit a udělat krok, který vás posune v životě tím správným směrem

Mise společnosti.

“Věříme, že realitní služby mohou být bezstarostné, rychlé a férové. Věříme v profesionální realitní služby, které mohou klientům za přijatelnou cenu nabídnout osobní přístup, minimální byrokracii a vysokou spolehlivost v realizaci prodeje nebo pronájmu jejich nemovitosti v očekávaném čase. Věříme v naše schopnosti, know-how i osobní zaujetí.”

Vize.

“Díky sledování realitních trendů, odborné kvalifikaci pracovníků a zkušenostem získaným dlouholetým působením na trhu, dosahujeme kvalitního propojení realitní služby s přáním zákazníka. Jsme schopni porozumět požadavkům zákazníka a realizovat navržená řešení v souladu s jeho představou a očekáváním. Budujeme dlouhodobé vztahy a námi realizovaná řešení dále rozvíjíme. Chceme vytvořit silnou lokální značku, která bude klienty respektovaná a ocenitelná.”