Info linka: +420 739 039 163

INSPIRACE

"Nejsme všude, neděláme všechno a neděláme s každým."

Ale tam, kde jsme, jsme vidět a prodáváme.

Své partnery i zakázky si pečlivě vybíráme. Neprodáváme nemovitosti, ale především komplexní služby, kterým sami věříme, za kterými si stojíme a jejichž prostřednictvím přinášíme našim klientům, vždy „něco navíc“. 

Řešení náročných obchodních případů vyžaduje tým nejlepších profesionálů s bohatými zkušenostmi. V General Reality jsme jeden tým, společná práce nás obohacuje a my jsme přesvědčeni, že pomáhá posouvat hranice možného dál, blíže k úspěchu. Již více než 10 let vidíme, že náš podnikatelský úspěch je neoddělitelně spjat s pochopením a respektem k našim zákazníkům, s jejich důvěrou v naši týmovou spolupráci.

Je to vždy o konkrétních lidech. Stejně jako dobrou restauraci nedělá pouze kuchař, ale též vlídny a ochotný personál, tak klient kolikrát nekoupí danou nemovitost jen proto, že makléř je pouze tzv. klíčník... Ne vždycky se všechno podaří, ale připravenost, profesní znalost, úsilí, energii a ochotu musíme našim klientům vždy doručit.

KNOW - HOW

Jsme GENERAL REALITY a GENERAL FINANCE.

Ryze české firmy, bez koruny dluhu, vedené lidmi, kteří si business vyšlapali od píky. Každý den vyrážíme ráno do boje a večer se vracíme k rodinám. Nejsme žádní teoretici, nevysvětlujeme žádnému regionu, jaký budeme mít mitigation plan na buňku AA101 v korporátní excelovské tabulce.

Neprobudili jsme se o loňských Vánocích a neřekli jsme si, že se tedy vrhneme zrovna na reality a hypotéky – v obou oborech působíme přes 10 let. Nikdo se u nás neschová, každý musí přispět domluveným dílem své práce ke společnému úspěchu. Jsme obchodníci a naše práce nás baví.

Jsme nároční sami k sobě a stejně tak i ke všem ve firmě. Zpětná vazba není vždycky příjemná, ale jestli se chceme posouvat dál, nemůžeme se jen plácat po ramenou. A i díky tomutu všemu jsme úspěšní. Nežijeme z minulosti, naopak na našem rozvoji a řízeném růstu neustále důsledně a cíleně pracujeme.

DĚLÁME TO JINAK

Vzdělávání

Co Vám nabízí všechny realitní kanceláře? Motivující finanční ohodnocení, flexibilní pracovní dobu, perfektní zaškolení...

P.E.S.

Neprodáváme reality ale SLUŽBU.

Všichni říkají, že prodávají nemovitosti. Ale nemovitost prodáváte, pouze pokud Vám patří. Přiznáváme našim klientům, co opravdu děláme. 

P.E.S. je jednodušše vysvětlitelná služba

CHCETE ZMĚNU?

Proč si neustále natloukat a snažit se objevit právě tu jednu volnou "hvězdu" na trhu práce? Proč potkávat desítky "profesionálních kandidátů"? Proč věnovat X týdnů někomu, u koho pak zjistíme, že vlastně nechce? Proč pořád někoho "resuscitovat"? Protože chceme. Víme, že nalézt a následně rozvíjet obchodní talent nejde u každého a když ano, tak většinou velmi pomalu. My však nemusíme spěchat. Nemáme tlak na nějaká náborová čísla v korporátní tabulce - jediný tlak si vytváříme sami sobě, protože chceme být úspěšní a lepší.

A protože si věříme, že to umíme.

Jsme připraveni investovat náš čas, energii a finance do rozvoje spolupráce s profíky na trhu, kteří chtějí změnu.  Změnu, protože už třeba u Vás ve firmě se bere za samozřejmé, že pravidelně doručujete výsledky. Změnu, protože se i Vy se chcete po letech opět vzdělávat, aby Vám neunikly nejnovější trendy nejen na realitním trhu. Změnu, protože chcete vystoupit z rutinních kolejích. Změnu, protože chcete spolupracovat s praktiky. Změnu, protože Vás zajíma šíře portfolia nabízených služeb. Změnu, protože si chcete zase vážit svých nadřízených, kteří své práci rozumí.  Změnu, protože chcete dělat pro firmu, která se prezentuje netradičně. Změnu, protože chcete dělat s úspěšnými lidmi. Anebo protože to tak prostě cítíte.

Je to jen na Vás. Rozhodněte se.

prace@general-reality.cz