Info linka: +420 739 039 163

Rekordní zájem o bydlení v Edenu

U více jak ¾ jednotek nabízíme vlastní, velkorysou předzahrádku, na které může být bazén, trampolína pro děti, pískoviště, nebo třeba jen nasázené jahody. První Viladomy právě prošly úspěšně svoji kolaudací, a tak se naši noví sousedé budou ze svého nového domova moci těšit již na Vánoce. O Eden se zajímáte i jako o výhodnou investici. Minimální úrokové sazby nahrávají takovéto formě “důchodového spoření” a když využijete i našeho servisu pronájmu a správy nemovitosti, se kterou Vám najdeme solventního nájemce a celkově se o nemovitost průběžně postaráme, je na ideální investici “téměř za rohem” zaděláno.

A co Vy? Uvažujete o změně? Cítíte se na životní investici? Mysílte na budoucnost? Neváhejte a kontaktujte nás. Poradíme vám jak u nás koupit nový byt, či dům k nastěhování, vyměnit své bydlení za nové, poradíme s jeho financováním a když budete chtít, tak vás i přestěhujeme. Bydlení v Edenu má budoucnost. Rozhodnutí je jen na Vás.

Více informací o Edenu a možnosti osobních prohlídek nových bytů a domů přímo u prodejce, pana Václava Prokopa tel: 736 762 563 e-mail: vaclav.prokop@general-reality.cz