Info linka: +420 739 039 163

Hypotéční specialista

Aktuálně hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici hypotéčního specialisty na naši centrálu, na Václavské náměstí.

Vstupte do světa General Finance. Do světa, kde o penězích hned nemluvíme, ale nejdříve se zajímáme o naše klienty, jejich život, kdo jsou, co dělají a co mají rádi. Jen tak dokážeme najít řešení, které našim klientům zajistí finančně spokojený život. S klienty mluvíme o snech, vizích a pomáháme jim je uskutečnit.

O penězích nemluvíme.

Pro koho je tato pozice určena

Hledáme toho, kdo již rozumí hypotékám, a nečeká, že přijde do práce po desáté, přes oběd je dvě hodiny venku a odejde po třetí domu. Každodenní náplní bude potkávat naše klienty, kteří u kupují nemovitost, a chtějí financování řešit hypotékou.

Co u nás budete dělat: 

  • Úvodní týdny se budete především učit – poznáte interní procesy, naučíte se detaily produktů bank, se kterými spolupracujeme a budete “stínovat” zkušené kolegy.
  • Postupně budete zapojování do celého obchodního procesu – od úplného počátku, čili úvodní schůzky s našimi klienty, kteří od General Reality kupují nemovitost, přes vytváření nejlepší nabídky na financovaní, až po doručení kompletní dokumentace pro úspěšné schválení klientovy hypotéky.
  • A především neustále komunikovat 🙂
 

Co můžete za odměnu získat:  

  • Individuální odměňovací systém zohledňující Vaše vlastní tempo, který není založený pouze na výsledcích, ale především na Vaší aktivitě.
  • Nádherné zázemí a reprezentativní prostory našich kanceláří na Václavském náměstí.
  • Individuálně nastavený rozvojový program, který je kombinací pravidelného školení od našich nejlepších kolegů z praxe společně s možnostmi koučingu a denní podpory.
  • Notebook, telefon.
  • A spoustu pracovních i životních zkušeností!

Chcete-li si zajistit úspěšnou budoucnost i finanční jistotu s partnerem, který Vám bude nasluchat, bude Vás podporovat a který ví, čeho chce dosáhnout - jste na správném místě.  

Rozhodněte se!

Luboš Urban
Luboš Urban
obchodní ředitel

telefon: 608 965 431
e-mail: prace@general-reality.cz

Líbí se vám tato pozice?