Info linka: +420 739 039 163

Pracovitá maminka /
Pracovitý tatínek 

Aktuálně hledáme pracovité maminky či tatínky do našeho partnerského, rozvojového programu.

Nejsme všude, neděláme všechno a neděláme s každým. Ale tam, kde jsme, jsme vidět a prodáváme.

Pro koho je tato pozice určena

Jste na mateřské dovolené nebo ji právě končíte a již přemýšlíte nad možnostmi Vašeho budoucího uplatnění? Hledáte perspektivní práci s budoucností a finančním ohodnocením odpovídající Vašim schopnostem a pracovnímu nasazení? Hledáte v tuto chvíli ještě především práci z domova s občasnými osobními konzultacemi? Chcete mít pracovní dobu volitelnou a plně ve Vaší režii tak, abyste ji mohla přizpůsobit rodině?  

Vaše kvalifikace je až na druhém místě, důležité jsou pro nás vlastnosti jako cílevědomost, důslednost, loajalita a ochota na sobě pracovat. Ať už jste původním povoláním účetní, servírka, administrativní pracovnice či vysoce postavená manažerka, která už chce být šéfem pouze sama sobě, vaše vzdělání je vysokoškolské, nebo máte výuční list, není to pro nás důležité. Hlavní je mít vůli a odhodlání zažité pořádky měnit a chtít udělat krok, který vás posune v životě tím správným směrem.

Hledáme tu maminku, která chce být součástí úspěšného týmu a podílet se na rozvoji naší společnosti.

Co u nás budete dělat: 

  • Budete zodpovědná za celý obchodní proces – od úplného počátku, čili nabrání nemovitosti, přes zajišťování prohlídek s klienty, až po úspěšné dotažení prodeje.
  • A především neustále komunikovat 🙂

Co můžete za odměnu získat: 

  • Individuální odměňovací systém zohledňující Vaše vlastní tempo, který není založený pouze na výsledcích, ale především na Vaší aktivitě.
  • Nádherné zázemí a reprezentativní prostory našich kanceláří na Václavském náměstí.
  • Individuálně nastavený rozvojový program, který je kombinací pravidelného školení od našich nejlepších kolegů z praxe společně s možnostmi koučingu a denní podpory.
  • Notebook, telefon, fotoaparát.
  • Služby převodce a advokáta společnosti.
  • Plnou marketingovou podporu ihned od počátku spolupráce.  
  • A spoustu pracovních i životních zkušeností! 

Najděte si nový cíl. Již dnes můžete začít bez starostí novou kariéru v, možná, nepoznaném oboru. Začněte u společnosti, která Vám bude naslouchat, bude Vás podporovat, nechá Vám volnost a bude plně respektovat Vaše rodinné potřeby, a která ví, čeho chce dosáhnout.  

Vážená “pracující maminko”, pokud byste chtěla vědět více informací, zašlete nám, prosím, před pozváním na nezávaznou schůzku, Váš profesní životopis na email: prace@general-reality.cz nebo volejte telefonní číslo 608 965 431 či využijte náš dotazník. Budeme se těšit na setkání i budoucí spolupráci. 

Máte zájem o tuto pozici?